Zespół Fundacji

Anna Róża Makaruk - Prezes Fundacji Centrum Wspierania Zdolności

Doktor nauk humanistycznych (2012), wykładowca Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie (od 2004 r.), autorka wielu artykułów na temat pracy z uczniem zdolnym i współautorka książek dotyczącej tematyki zdolności, wykonawca i kierownik naukowych projektów badawczych związanych z diagnostyką i rozwijaniem zdolności uczniów, aktywna uczestniczka konferencji poświęconych tematyce zdolności. Więcej o działalności naukowej...
Współpracuje z poradniami psychologiczno-pedagogicznymi i szkołami, prowadząc identyfikację zdolności uczniów i warsztaty szkoleniowe dla pedagogów.
Prowadzi ITTM - interpersonalny trening twórczego myślenia

Izabela Kopeć - Wiceprezes Fundacji Centrum Wspierania Zdolności
 

Magister pedagogiki, absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Nauczyciel dyplomowany z wieloletnim stażem w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Od kilku lat pasjonatka edukacji emocjonalnej i „porozumienia bez przemocy” wg modelu komunikacji Marshalla B. Rosenberga. Ukończyła liczne kursy i warsztaty poświęcone budowaniu relacji interpersonalnych. Wciąż doskonali swoje umiejętności i kompetencje. Dostrzega ogromną wartość komunikacji w budowaniu pozytywnych relacji z innymi ludźmi, a przede wszystkim za najważniejszą wartość uznaje życie w zgodzie z samym sobą. 

W Fundacji Centrum Wspierania Zdolności – Wiceprezes Zarządu, specjalista ds. komunikacji, zajmuje się budowaniem zespołu i wspieraniem umiejętności współpracy w grupie. Zaangażowana przy projekcie ITTM - interpersonalny trening twórczego myślenia oraz Treningu twórczości i komunikacji. Prowadzi warsztaty dla rodziców.

Anna Kufel Członek Rady Fundacji Centrum Wspierania Zdolności

Magister Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie, ukończyła Podyplomowe Studia Rachunkowości na Uniwersytecie Gdańskim w Gdańsku, finalizuje Podyplomowe Studia Przygotowania Pedagogicznego  dla nauczycieli oraz Podyplomowe Studia Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej na SGGW w Warszawie. Pracuje z dziećmi, prowadząc kreatywne zajęcia organizowane przez Fundację. Prywatnie mama trojga dzieci. Kocha dzieci i w związku z tym faktem pragnie realizować się w obszarach pedagogiki. Zdobywała doświadczenie pedagogiczne m.in. w szkole montessoriańskiej w dzielnicy Warszawa Wawer. Obecnie nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Okuniewie.
Uwielbia żeglarstwo, chodzenie po górach - zwłaszcza Bieszczadach oraz czytanie książek.
Prowadziła zajęcia Kreatywny Konstruktor. Przygotowywała dzieci do Olimpiady Kreatywności.

© 2016 Fundacja Centrum Wspierania Zdolności

 

Tel. 733 849 078

E-mail: fundacja.cwz@gmail.com

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now